Halo! Tu specjalistka! Nowości szykuję!

Jest nas coraz więcej- zarówno specjalistów od wakacji, jak i wakacjuszy. Żeby pogodzić nasze potrzeby i uporządkować nasze internetowe życie, postanowiłam wprowadzić kilka zmian.

Instagramowicze już wiedzą, teraz przyszedł czas na wszystkich. Specjalistka od wakacji postanowiła wprowadzić do swojego blogowego życia nieco porządku, zapraszam Was zatem na serie:

#poniedziałkoweporady to cykl dla specjalistów od wakacji. Będą to moje porady i wskazówki dla wszystkich pracowników biur podróży. Pomysły, które wykorzystuję z sukcesami w pracy z klientami.

#turystycznywtorek będzie naszymi cotygodniowymi, porannymi (punkt 10:00 w każdy wtorek, jak sama nazwa wskazuje) spotkaniami dotyczącymi różnych zagadnień związanych z branżą turystyczną. Na pewno będziemy na instagramie, postaram się, żeby lajwy były także na Facebooku!

#środawakacjusza -poniedziałki należą do branży, natomiast środy będą czasem dla wakacjuszy- klientów biur. Będzie to cykl porad, wskazówek i ostrzeżeń dla wszystkich rezerwujących swoje urlopy.

#czwartkowepytania -dostępne na instagramie- Wy pytacie, ja odpowiadam.

#sobotnierozmowy -powracam do cyklu wywiadów z ciekawymi osobami związanymi z turystyką. Będzie inspirująco, światowo i podróżniczo. 🙂

#książkananiedzielę -to moje propozycje czytelnicze dla wszystkich kochających podróże.

Blog pozostanie bez zmian, czyli z mniejszą lub większą regularnością będą pojawiać się na nim teksty związane z turystyką.

Na pewno będzie mnie zdecydowanie więcej w naszej grupie Specjalistów od wakacji KLIK! . Zatem jeśli marzysz o pracy w turystyce- dołącz do nas. Będziemy dyskutować o tym, jak dostać pierwszą pracę, być lepszym w obecnej i piąć się jeszcze wyżej.

Czas na ostatnią i najważniejszą nowość. Tym razem dedykowaną wyłącznie branży (przepraszam wszystkich wakacjuszy!)- specjalna grupa dla wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoje firmowe social media. Jeśli szukasz inspiracji, nie ogarniasz Instagrama, nie wiesz co wrzucać na FB, nie masz pomysłów na kolejne posty i po prostu nie ogarniasz social mediów- dołącz do mnie w grupie Social media dla biur podróży. Weryfikacja członków na podstawie wiadomości z poczty służbowej.

Zapisz się do newslettera!

Chcesz wiedzieć co w turystyce piszczy?Interesują Cię nowości, opinie o biurach, triki jak kupować tanio i jak się nie naciąć?Dzięki newsletterowi będziemy w kontakcie nawet wtedy, gdy zniknie IG i FB.PS Nie będę spamować!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Specjalistka od wakacji

Comments are closed.