Otocz się podróżami!

Podróżowanie stało się utrudnione. Niebawem może być ponownie niemożliwe. Przedstawiam Wam jeden z pomysłów, co zrobić, by ulubione miejsca mieć zawsze pod ręką lub… na ścianie.

Jeśli lubicie mieć w domu gadżety związane z podróżami to powinny spodobać się Wam propozycje Positive Prints. Po pierwsze plakaty są ładne, minimalistyczne i designerskie. Po drugie, w doborze miejsca, które sobie wybierzecie, nie ogranicza Was nic- może być to dowolnie wybrany punkt na mapie. Po trzecie, możecie swoją mapę spersonalizować. Wybieracie kolorystykę, kształt, wymiary, czcionkę, rodzaj siatki, a jeśli z danym miejscem wiąże Was szczególna więź- możecie zaznaczyć te punkty na mapie.

Strona, choć w języku angielskim, jest prosta w obsłudze, intuicyjna i nieskomplikowana. W kolejnych krokach wybieramy produkt (niekoniecznie musi być to obraz, a na przykład… poduszka!), dobieramy styl i kolorystykę, a następnie… miejsce!

i tutaj zaczyna się szaleństwo, bo na mapie można oznaczyć ważne dla nas miejsce, zmieniać czcionki, dodawać szerokość geograficzną. Na koniec wybieramy rozmiar, wpisujemy kod sow15 żeby było 15% taniej i… po kilku dniach kurier przynosi nasze cudo. Zobaczcie sami jak pięknie wygląda gotowy plakat!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*