Otocz się podróżami!

Podróżowanie stało się utrudnione. Niebawem może być ponownie niemożliwe. Przedstawiam Wam jeden z pomysłów, co zrobić, by ulubione miejsca mieć zawsze pod ręką lub… na ścianie.

Jeśli lubicie mieć w domu gadżety związane z podróżami to powinny spodobać się Wam propozycje Positive Prints. Po pierwsze plakaty są ładne, minimalistyczne i designerskie. Po drugie, w doborze miejsca, które sobie wybierzecie, nie ogranicza Was nic- może być to dowolnie wybrany punkt na mapie. Po trzecie, możecie swoją mapę spersonalizować. Wybieracie kolorystykę, kształt, wymiary, czcionkę, rodzaj siatki, a jeśli z danym miejscem wiąże Was szczególna więź- możecie zaznaczyć te punkty na mapie.

Strona, choć w języku angielskim, jest prosta w obsłudze, intuicyjna i nieskomplikowana. W kolejnych krokach wybieramy produkt (niekoniecznie musi być to obraz, a na przykład… poduszka!), dobieramy styl i kolorystykę, a następnie… miejsce!

i tutaj zaczyna się szaleństwo, bo na mapie można oznaczyć ważne dla nas miejsce, zmieniać czcionki, dodawać szerokość geograficzną. Na koniec wybieramy rozmiar, wpisujemy kod sow15 żeby było 15% taniej i… po kilku dniach kurier przynosi nasze cudo. Zobaczcie sami jak pięknie wygląda gotowy plakat!

Zapisz się do newslettera!

Chcesz wiedzieć co w turystyce piszczy?Interesują Cię nowości, opinie o biurach, triki jak kupować tanio i jak się nie naciąć?Dzięki newsletterowi będziemy w kontakcie nawet wtedy, gdy zniknie IG i FB.PS Nie będę spamować!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Specjalistka od wakacji

Comments are closed.