Izabela Nowek: polsko- albańska biesiada

Albania nie jest łatwym krajem. Moi klienci, tłumnie podróżujący do tego kraju, po powrocie zawsze mówią, że było pięknie „ale!”. Niesamowite krajobrazy, ale śmieci porozrzucane byle gdzie. Niezwykli ludzie, ale hotele, których standard odbiega od tych w Grecji czy Bułgarii.…