Takich ludzi nam trzeba!

Kryzysy mają to do siebie, że są próbą charakteru- obnażają słabości jednych i pokazują siłę innych. Trzy ostatnie miesiące pokazały mi, że w mojej branży są ludzie będący nie tylko totalnymi pasjonatami, ale także wojownikami walczącymi w imię pewnej idei i wartości.

Zasługujecie na wyróżnienie, bo włożyliście w walkę o naszą branżę niesamowicie dużo energii, czasu i sił. Przedstawiam Wam niesamowitych ludzi turystyki- nie są w żadnych partach, grupach i organizacjach, a zdobyli się na tytaniczną pracę. Pamiętajcie- warto śledzić i wspierać osoby, które są pasjonatami i swoją pracą dostarczają Wam wiele wartościowych wiadomości- linki do każdej z wymienionych osób znajdują się pod zdjęciami. Wystarczy klik i jesteście u nich!

Odwiedź Kamilę tutaj!

Klik i jesteś u Ani!

Znajdziesz ją tutaj!
Znajdziesz ją tutaj!

Znajdziesz ich tutaj!
Olę znajdziesz tutaj!

Zobacz jakie wyprawy organizuje biuro Krzysztofa!
Śledź ją tutaj!
Annę znajdziesz w tym miejscu!
Możesz ją śledzić tutaj!
Śledź hvala.pl tutaj!
Michalinę, oprócz Majorki, znajdziecie także tutaj!
Cocomano nadają tutaj!

Razem z wymienionymi walczy wiele osób… Przeglądam wiadomości, jakie od Was wszystkich dostaję- to już nie setki, tylko tysiące korespondencji. Powinnam tu wymienić każdego, bo każdy stał się bohaterem- zamiast czekać co przyniesie los, stał się jego kowalem. Jestem Wam wdzięczna i powiem jedno- odwaliliśmy wszyscy kawał dobrej roboty… a jeszcze tyle przed nami!

Comments are closed.